Hakkımızda

iconmimarlık Hizmetleri

İconmimarlık, geçmişten günümüze dek gelen özensiz ve düzensiz yapılmış ve yapılmaya devam eden yapı ve tasarımlara karşı yeni bir tasarım anlayışı ortaya koymak için çalışmalar yapıyor.

Bu bağlamda tasarım anlayışı olarak her malzeme ve nesneyi bürüt olarak kullanmayı, mükemmeliyeti yakalamayı, müşterilerinin sorunlarını en asgari düzeyde, tasarımlarla çözmeyi ve yüksek standartlar sunmayı hedeflemekteyiz.

İconmimarlık
Müşteri İlişkileri

İconmimarlık müşterisinin talebi doğrultusunda, müşterilerine özel olarak ürettiği ürünlerini, fiyatlandırma aşamasından kabul aşamasına kadar tek elden tüm ihtiyaçların karşılanması esasına göre ele alır. Bu şekilde tüm müşterilerimiz ihtiyaç duydukları yapıları, tek bir firma ile muhatap olarak, birebir taleplerine uygun şekilde ve tam talep ettikleri zamanda teslim almalarını sağlar.

Amacımız, mimarlık ve mühendislik alanında bölgenin en prestijli firması olmak ve Türkiye’nin avantajlı konumunu kullanarak başta çevresini saran 3 kıta olmak üzere Dünya çapında prestijli projeler üretmektir. %100 müşteri memnuniyetini sağlayan, kurumsal ilişkileri sağlam, güvene dayalı ve uzun vadeli iş ortaklıkları kuran, uluslararası müşterilere sahip bir şirket olarak hizmet vermek, ülke mimarisinde öncü bir rol almaktır.